1. Rejestracja konta w OddsRing

Aby rozpocząć obstawianie zakładów sportowych w serwisie OddsRing najpierw trzeba zarejestrować konto.Rejestracja konta jest jak najbardziej darmowa, dobrowolna i trwa najwyżej kilka minut.

Poniżej postaram się przybliżyć ten proces.

 • Wchodzimy do serwisu wybierając adres OddsRing.
 • Klikamy w ikonkę „Rejestracja„, dobrze widoczną w prawym górnym rogu witryny.
 • Wtedy pojawi się formularz rejestracyjny, w którym podajemy swoje podstawowe dane personalne jak e-mail, imię i nazwisko, datę urodzenia, adres itp. Ponadto trzeba wybrać odpowiednie dane do logowania czyli nazwę użytkownika (którą jest podany e-mail) oraz hasło do logowania się do serwisu. Wybieramy również najwygodniejszą dla siebie walutę w jakiej będziemy grali. Należy też pamiętać, by w odpowiedniej kratce potwierdzić pełnoletniość. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych rubryk po prostu klikamy „Zarejestruj„.
 • Na koniec trzeba jeszcze potwierdzić rejestrację klikając link w wysłanej na nasz e-mail wiadomości (na co jest 72h). Może to potrwać kilka minut, w razie braku wiadomości warto również sprawdzić folder SPAM.
 • Wtedy już możemy bez przeszkód zalogować się serwisie OddsRing używając podanych w formularzu loginu i hasła.
 • W ten oto sposób rozpoczynamy swoją przygodę z OddsRing.

2. Wpłata środków na konto.


Po skutecznej rejestracji i logowaniu w serwisie OddsRing następnym krokiem do rozpoczęcia gry jest wpłata pieniędzy na konto OddsRing. Poniżej wszystko zostanie wyjaśnione krok po kroku.

 • Po zalogowaniu się na konto OddsRing wchodzimy w zakładkę „Depozyty” w prawym górnym rogu witryny.
 • Wtedy rozwinie nam się szeroka paleta możliwości wpłaty, w tym te najpopularniejsze jak SkrillNeteller, Przelewy24, ale też płatność kartą kredytową czy telefonem komórkowym (mPay) i wiele innych. Do wyboru, do koloru. Wybieramy najwygodniejszą dla nas metodę wpłaty po czym witryna przeniesie nas dalej.
 • W następnym kroku wprowadzamy kwotę jaką chcemy przeznaczyć na grę i potwierdzamy swój wybór klikając „Depozyt„. Warto pamiętać, że minimalna kwota wpłaty w OddsRing to tylko 1 euro (lub równowartość w innych walutach) i jest to najniższy limit wśród renomowanych bukmacherów. Po wybraniu kwoty automatycznie otworzy nam się okno z wybraną przez nas metodą płatności, wprowadzamy dane do logowania po czym pieniądze bardzo szybko znajdą się na naszym koncie OddsRing.
 • Wpłacanie środków poprzez płatności on-line jest niezwykle proste, a przede wszystkim szybkie. Wystarczy pamiętać o swoich danych do danego konta i wystarczającym saldzie na swoim koncie.
 • Środki pojawiają się na koncie niemal momentalnie, maksymalnie w ciągu kilku minut (zależnie od wybranej przez nas metody wpłaty). Kiedy tylko saldo naszego konta OddsRing zostanie uzupełnione możemy zacząć obstawiać swoje zakłady.

3. Obstawianie w serwisie OddsRing


Zawarcie zakładu w serwisie OddsRing jest bardzo intuicyjne i nie nastręcza żadnego problemu nawet dla początkujących graczy. Niemniej poniżej wszystko wyjaśnimy krok po kroku.

 • Po zalogowaniu się na swoje konto na witrynie OddsRing wybieramy dyscyplinę, która nas interesuje. Lista dostępnych dyscyplin sportowych znajduje się po lewej stronie witryny OddsRing.
 • Po kliknięciu na daną dyscyplinę sportu rozwinie się lista poszczególnych rozgrywek w ramach danego sportu. Następnie wybieramy konkretne rozgrywki czy wydarzenie sportowe, które zamierzamy obstawić (np. najbliższą kolejkę Ekstraklasy). I po prostu klikamy na zakład lub zakłady, które nas interesują (w tym przypadku wygrane Lecha i Legii).
 • Po wybraniu zakładu automatycznie pojawia się on na kuponie po prawej stronie witryny. W tym momencie możemy cały czas edytować kupon, zmienić swój wybór, czy dodać do kuponu jakiś kolejny zakład (co oczywiście zwiększy ewentualną wygraną).
 • Po prawej stronie ekranu pojawi nam się kupon z wybranymi przez nas zakładami, wyszczególnione są również kurs jak i limit maksymalnej stawki, a także wysokość ewentualnej wygranej. Wybieramy kwotę stawki i potwierdzamy zakład klikając „Postaw zakład”.
 • W tym momencie nasz zakład został zawarty, co możemy sprawdzić wchodząc w „Moje konto” a następnie „Historia konta”.

4. Wypłata środków z konta.


Wypłata środków z OddsRing to nie może być łatwiejsza, w dużej mierze to po prostu odwrócenie procesu Wpłaty. Przy czym warto pamiętać, że wypłata środków powinna być zrealizowana tą samą metodą co ostatnia wpłata.

 • Żeby wypłacić środki wystarczy wejść w zakładkę „Wypłaty”.
 • Rozwinie nam się szeroka gama metod wypłat, poczynając od przelewu bankowego (na konto czy kartę kredytową), przez najbardziej popularne płatności on-line (SkrillNeteller, ecoPayz), a kończąc na kartach doładowujących (Ukash). Każdy z wymienionych sposobów wypłaty środków jest dokładnie opisany i wyjaśniony.
 • Wybieramy metodę wypłaty w analogiczny sposób jak robiliśmy to przy wpłacie. Wpisujemy odpowiednią kwotę i klikamy w „Wypłać„. Warto pamiętać, że minimalna kwota wypłatyOddsRing jeśli chodzi o płatności on-line (SkrillNeteller, ecoPayz, Ukash) to tylko 5 euro (lub równowartość), co jest jednym z najniższych limitów wypłat na rynku. W przypadku przelewu bankowego ten limit wynosi 25 euro.Wszystkie wypłaty są darmowe.
 • Kiedy wypłata została już zlecona pozostaje tylko czekać na przypływ gotówki. Czas realizacji wypłaty może się różnić w przypadku różnych metod, i tak:

SkrillNeteller, ecoPayz, Ukash – do 24 godzin od zlecenia wypłaty (ale zwykle dużo krócej, np. kilku godzin).
- Przelew bankowy (na konto osobiste) – do 3 dni od zlecenia wypłaty.
- Przelew bankowy (na kartę kredytową/debetową) – 2-4 dni od zlecenia wypłaty.

 • Warto pamiętać, że wypłaty są przetwarzane codziennie w godzinach od 8 do 22, więc jeśli wypłata zlecona była poza tymi godzinami to jej realizacji trzeba się spodziewać nazajutrz.

5. Promocje i bonusy w OddsRing

Podobnie jak inne serwisy bukmacherskie również OddsRing ma dość rozbudowany system promocyjny dla klientów.

 • Żeby zapoznać się ze wszystkimi promocjami OddsRing wystarczy kliknąć w zakładkę „Promocje”.

6. Kontakt z Obsługą klienta.


W razie jakichś problemów czy wątpliwości co do swoich zakładów lub serwisu warto wejść w zakładkę „Kontakt”, gdzie na kilka sposobów można wyjaśnić dany problem.

 • W gruncie rzeczy są trzy możliwości kontaktu z Biurem Obsługi OddsRing:

Czat na żywo – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 (rzeczowy, konkretny i szybki)
Zakładka w lewym dolnym rogu witryny =>
E-mail (również zaskakująco szybkie odpowiedzi na pytania mailowe)
Telefon zwrotny (możliwość wysłania prośby do Biura Obsługi o telefon zwrotny odnośnie danego problemu na numer telefonu jaki podaliśmy podczas rejestracji konta)

 • Wybieramy jedną z powyższych opcji kontaktu z Biurem Obsługi lub szukamy danego zagadnienia w panelu FAQ czy Regulaminie.

7. Ocena serwisu OddsRing


Poniżej w skali od 1 do 5 ocenimy działanie najważniejszych parametrów w serwisie OddsRing.

 1. Wpłaty łatwe i niemal natychmiastowe 5/5
 2. Wypłaty przez płatności on-line (SkrillNeteller itp.) jeśli nie jest zlecona w ciągu nocy, to zawsze do kilku godzin, a często nawet do godziny – 4.5/5
 3. Wypłaty przez przelew bankowy zazwyczaj do 3 dni roboczych 4/5
 4. Funkcjonowanie Biura Obsługi na wysokim poziomie, dobry czat, do tego szybkie i konkretne odpowiedzi na e-maile, telefonicznie się nigdy nie kontaktowałem, więc ciężko ocenić, ale nigdy nie miałem z nimi kłopotu – 4.5/5
 5. Rozliczanie zakładów dość szybkie, często nawet w trakcie zdarzenia, choć zdarzają się czasem obsuwy, zwłaszcza na mniej popularnych rynkach 4/5
 6. Zakłady LIVE standardowe, bez szału, oferta średnia 3/5
 7. Oferta dostępnych dyscyplin sportowych mogłaby być dużo szersza, na razie obejmuje tylko najważniejsze dyscypliny, podobnie czasem brakuje większej liczby opcji zakładów na dane zdarzenie, można na pewno sporo poprawić 3/5
 8. Kursy bardzo dobre, często jedne z najwyższych na rynku 4/5
 9. Ogólna ocena 4/5