Bwin to firma bukmacherska, która ma swoje siedziby w Austrii i na Gibraltarze. Korzystając ze strony internetowej tej firmy możemy skorzystać z ogromnej liczby zakładów z ponad 90 dyscyplin. Z tą firmą codziennie 5000 osób rozpoczyna grę o wielkie pieniądze. Firma ta charakteryzuje się szczególnie tym, że możemy tworzyć zakłady do ostatniego gwizdka sędziego podczas spotkań na żywo. Cała strona internetowa oraz pomoc jest w języku Polskim, co umożliwia nam bezproblemowe korzystanie ze wszystkich możliwości, jakie nam daje.

Jest to jedna z największych firm bukmacherskich na światowym poziomie i posiada ogromną ilość zakładów na żywo. Serwis dostępny jest w ponad 22 językach, dzięki czemu gracze na całym świecie mogą z niego korzystać. Firma ta sponsoruje wiele spotkań sportowych oraz klubów i dzięki temu zdobywa jeszcze większe zaufanie ludzi. Firma Bwin daje nam na start duży bonus w podziękowaniu za rejestrację i pierwszy depozyt. Otwarcie konta u nich to bardzo opłacalne wydarzenie.


Zalety Bwin

  • Numer 1 na świecie w zakresie gier online, codziennie firma Bwin oferuje 300 000 zakładów z 90 różnych dyscyplin sportowych i jest niezaprzeczalnie liderem!
  • Pełne emocji zakłady sportowe z możliwością typowania na żywo ? podczas wydarzenia. Do tego tajemnicza atmosfera kasyna, Live-Poker oraz wiele relaksujących gier.
  • Możliwość zawierania zakładów przez telefon komórkowy.
  • dokładne statystyki, livescore i wyniki piłkarskie udostępnione wszystkim użytkownikom Bwin całkowicie za darmo.
  • Świetne bonusy i promocje bukmacherskie, dodatkowo możliwość wygrania biletów na mecze piłkarskie ligi światowej.
  • Prosta i szybka rejestracja bez zbędnych formalności, do tego spory wybór w dokonaniu depozytu na konto gracza
  • Doskonale zabezpieczony serwis, Bwin spełnia najwyższe standardy obowiązujące w branży ponieważ posiada 5-stopniowy system zabezpieczający, stosuje wielokrotne firewalle i bezpieczne 128-bitowe kodowanie SSL. Systemy wczesnego ostrzegania przed ryzykiem (ostrzeżenia o nadzwyczajnie wysokich stawkach lub wygranych) zatrzymują we wczesnym stadium próby dokonania manipulacji i działań niezgodnych z prawem.
  • Doskonały kontakt z supportem, zawsze możemy liczyć na szybką i profesjonalną odpowiedz.

Jak rozpocząć grę

Założenie konta gracza u bukmachera Bwin jest proste i intuicyjne jak u pozostałych bukmacherów.  Poprawne wypełnieni formularza nie powinno nam zająć więcej niż kilka minut.

Najważniejszym elementem rejestracji, jak w przypadku wszystkich innych bukmacherów internetowych jest przede wszystkim poprawne wypisanie formularza zgłoszeniowego. Jednak wypełnienie takiego kwitku w firmie Bwin jest jedną z najprostszych rzeczy, przede wszystkim ze względu na charakterystykę każdego okienka w formularzu, co zapobiega pojawieniu się jakichkolwiek błędów związanych z rejestracją. Ponownie należy wspomnieć, że wypełnienie formularza powinno być wykonane rzetelnie. Również należy pamiętać, że dane, które wpisujemy w rubryki formularza muszą się pokrywać z naszymi rzeczywistymi danymi. W innym przypadku wypłata naszych późniejszych wygranych może nie być zrealizowana. Patrzmy więc uważnie co i gdzie wpisujemy, by potem nie robić sobie zbędnych kłopotów.

Po rejestracji konta jesteśmy już pełnoprawnymi użytkownikami bukmachera Bwin. Należy więc już tylko przelać odpowiednią kwotę na nasze konto gracza.

dokładne statystyki i wyniki piłkarskie udostępnione wszystkim użytkownikom Sportingbet całkowicie za darmo.