O firmie:

Ogromną popularnością wśród firm bukmacherskich cieszy się firma Besson, która powstała w 2002 roku na licencji w Londynie. Na początku nie była ona zbyt rozbudowana zarówno pod względem językowym jak i pod względem dostępu do gier. Dopiero w 2003 roku powstało kasyno, które umożliwiało dostęp do większej ilości gier, a w kolejnych latach powstawały inne wersje językowe tego serwisu. Ogromną popularnością zaczął cieszyć się ten serwis, a poprzez specjalny program użytkownicy mogą grać w pokera poprzez swój telefon komórkowy, co również spotyka się z entuzjazmem. W 2006 roku liczba aktywnych graczy przekroczyła 400 000 i został uruchomiony serwis w języku polskim.

Z roku na rok zwiększa się ilość zarejestrowanych użytkowników oraz ilość dostępnych gier, dzięki czemu możemy znajdywać coraz to lepsze i wspanialsze sposoby na rozrywkę i zarabianie pieniędzy. Na dzień dzisiejszy zarejestrowanych i aktywnych użytkowników jest 900 000 oraz ogromna ilość wszelkiego rodzaju dostępnych gier. Jako jedna z nielicznych firm ma niezwykle dobry livebetting co sprawia, że możemy obstawiać rozgrywki na żywo i do ostatniego gwizdka sędziego.


Zalety Betsson:

 • Strona dostępna w 19 różnych różnych językach w tym języku polskim
 • Super bonus dla polskich graczy, typujemy bez ryzyka, bez wpłaty!
 • Wysokie kursy, bogata oferta zakładów sportowych na piłkę nożną.
 • Betsson oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości usług i produktów związanych z hazardem w sieci w bezpiecznym i przyjaznym dla użytkownika otoczeniu.
 • Szkoła Pokera (Poker School) dla początkujących graczy!
 • Korzystając z serwisu Betsson mamy do dyspozycji urozmaiconą ofertę pokera online z wieloma bonusami, turniejami i promocjami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie. Do tego tysiące różnych gier, zdrapek i bingo. Bez względu na to na jaką grę online masz właśnie ochotę, w Betssonie z pewnością znajdziesz to czego szukasz.

Wpłata pieniędzy w Betsson:

Betsson oferuje nam 5 różnych sposobów wpłaty:

urozmaiconą ofertę pokera online z wieloma bonusami, turniejami i promocjami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.
 • Karty kredytowe
 • Szybki przelew bankowy
 • Karty prepaid
 • Elektroniczny portfel
 • Przelew bankowy

Wybierając dowolną metodę płatności za każdym razem postępujemy zgodnie z instrukcjami, które zawarte są na stronie. Pamiętajmy aby każdą operacją wykonywać z szczególną uwagą, Betsson gwarantuje nam wysokiej klasy bezpieczeństwo ale to nie powinno uśpić naszej czujności. Minimalna wpłata wynosi 10zł.

Gdybyśmy zdecydowali się na przelew w banku bądź na poczcie podam dane do przelewu:
Bank SEB
Właściciel konta Betsson Malta Ltd.
Waluta PLN
Numer konta, IBAN PL10237000080000000020102005
Bic/SWIFT ESSEPLPW
Tytuł wpłaty Tutaj należy wpisać numer, który został wygenerowany specjalnie dla naszego konta gracza, bez tego Betsson nie będzie w stanie przypisać pieniędzy do naszego konta.