1. Rejestracja konta w Betsafe

Aby rozpocząć obstawianie zakładów sportowych w serwisie Betsafe najpierw trzeba zarejestrować konto.Rejestracja konta jest jak najbardziej darmowa i zajmuje najwyżej kilka minut. Poniżej postaram się przybliżyć ten proces.

 • Wchodzimy do serwisu wybierając w przeglądarce adres Betsafe. Następnie klikamy w dużą zieloną ikonkę „Zarejestruj się„, wyraźnie widoczną w prawym górnym rogu witryny.
 • Po kliknięciu jest dokładnie tak jak głosi slogan na poniższym obrazku „Dołączenie do Betsafe jest łatwe!„. Pojawi się bowiem prosty i krótki formularz rejestracyjny, w którym podajemy swojepodstawowe dane personalne jak imię i nazwisko, datę urodzenia, płeć, e-mail, adres zamieszkania, numer telefonu itp. Ponadto trzeba wybrać odpowiednie dane do logowania się do serwisu, czyli nazwę użytkownika (którą jest podany e-mail) oraz hasło. Wybieramy również najwygodniejszą dla siebie walutę jaką się będziemy posługiwać w czasie gry.
 • Po wypełnieniu wszystkich wymaganych rubryk po prostu klikamy „Otwórz konto, przy czym należy pamiętać, że wraz z kliknięciem automatycznie potwierdzamy swoją pełnoletniość, jak również zapoznaniesię z Regulaminem. Na koniec trzeba jeszcze potwierdzić rejestrację klikając link w wysłanej na nasz e-mail wiadomości. Może to potrwać kilka minut, w razie braku wiadomości warto również sprawdzić folder SPAM.Wtedy już możemy bez przeszkód zalogować się w serwisie Betsafe używając podanych w formularzu loginu i hasła.
 • W ten prosty sposób rozpoczynamy swoją przygodę z Betsafe.

2. Wpłata środków na konto.

Po zakończonej rejestracji i zalogowaniu w serwisie Betsafe następnym krokiem do rozpoczęcia gry jest wpłata pieniędzy na konto Betsafe. Poniżej mam zamiar wszystko wyjaśnić krok po kroku.

 • Po zalogowaniu się na konto Betsafe wchodzimy w ikonę Wpłata” (wskazaną strzałką) przy górnej krawędzi witryny.
 • Wtedy rozwinie nam się szeroka paleta możliwości wpłaty, w tym te najpopularniejsze jak SkrillNeteller, czy Przelewy24, ale również płatność kartą kredytową (Visa, Mastercard), kuponami (Paysafecard, Ukash), czy kartą wirtualną (Entropay). Do wyboru, do koloru. Wybieramy najwygodniejszą dla nas metodę wpłaty po czym witryna przeniesie nas dalej.
 • W następnym kroku wprowadzamy kwotę jaką chcemy przeznaczyć na grę i potwierdzamy swój wybór klikając „Depozyt„. Warto pamiętać, że minimalna kwota wpłaty w Betsafe to tylko 10 PLN (Przelewy24) lub 25 PLN (wszystkie inne metody płatności) i jest to jeden z najniższych limitów wśród renomowanych bukmacherów. Po wybraniu kwoty automatycznie otworzy nam się okno z wybraną przez nas metodą płatności, wprowadzamy dane do logowania po czym pieniądze bardzo szybko znajdą się na naszym koncieBetsafe.
 • Wpłacanie środków poprzez płatności on-line jest niezwykle proste, a przede wszystkim szybkie. Wystarczy pamiętać o swoich danych do danego konta i wystarczającym saldzie na swoim koncie.
 • Środki pojawiają się na koncie niemal natychmiast, maksymalnie w ciągu kilku minut (zależnie od wybranej przez nas metody wpłaty). Kiedy tylko saldo naszego konta Betsafe zostanie uzupełnione możemy zacząć obstawiać swoje zakłady.

3. Obstawianie w serwisie Betsafe

Zawarcie zakładu w serwisie Betsafe jest bardzo intuicyjne i nie nastręcza żadnego problemu nawet dla początkujących graczy. Niemniej poniżej wszystko wyjaśnimy krok po kroku.

 • Po zalogowaniu się na swoje konto na witrynie Betsafe wybieramy dyscyplinę, która nas interesuje. Wybieramy zakładkę „Sport” i wtedy po lewej stronie witryny Betsafe ukaże się długa lista dostępnych dyscyplin sportowych jak i innych wydarzeń.
 • Po kliknięciu na daną dyscyplinę sportu rozwinie się lista poszczególnych rozgrywek w ramach danego sportu. Następnie wybieramy konkretne rozgrywki czy wydarzenie sportowe, które zamierzamy obstawić (np. najbliższą kolejkę Ekstraklasy). I po prostu klikamy na zakład lub zakłady, które nas interesują (w tym przypadku wygrane Lecha i Legii). Wybrane zakłady zostaną podświetlone i automatycznie zostaną dodane do kuponu.
 • Po wybraniu zakładu automatycznie pojawia się on na kuponie po prawej stronie witryny. W tym momencie możemy cały czas edytować kupon, zmienić swój wybór, czy dodać do kuponu jakiś kolejny zakład (co oczywiście zwiększy ewentualną wygraną).
 • Po prawej stronie ekranu pojawi nam się kupon z wybranymi przez nas zakładami, wyszczególnione są również kurs łączny, a także wysokość ewentualnej wygranej. Wybieramy kwotę stawki i potwierdzamy zakład klikając „Postaw”.
 • W tym momencie nasz zakład został zawarty. W każdej chwili możemy go sprawdzić wchodząc w zakładkęHistoria zakładów” widoczną tuż pod górną belką na witrynie (jak również pod kuponem po prawej stronie).

4. Wypłata środków z konta.

Wypłata środków z Betsafe to nie może być łatwiejsza, w dużej mierze to po prostu odwrócenie procesu Wpłaty. Przy czym warto pamiętać, że wypłata środków powinna być zrealizowana tą samą metodą co ostatnia wpłata.

 • Żeby wypłacić środki wystarczy wejść w zakładkę „Wypłać”.
 • Otworzy nam się okno z szeroką gamą metod wypłat, poczynając od przelewu bankowego (na konto czy kartę kredytową), przez najbardziej popularne płatności on-line (SkrillNeteller), a kończąc na kartach wirtualnych (Entropay). Każdy z wymienionych sposobów wypłaty środków jest dokładnie opisany i wyjaśniony.
 • Wybieramy metodę wypłaty w analogiczny sposób jak robiliśmy to przy wpłacie. Wpisujemy odpowiednią kwotę i klikamy w „Wypłać„. Warto pamiętać, że minimalna kwota wypłaty w Betsafe jeśli chodzi o płatności on-line (SkrillNeteller) to 50 PLN (lub równowartość). W przypadku przelewu na kartę płatnicząten limit wynosi 100 PLN. Wszystkie wypłaty są darmowe.
 • Kiedy wypłata została już zlecona pozostaje tylko czekać na przypływ gotówki. Czas realizacji wypłaty może się różnić w przypadku różnych metod, i tak:

SkrillNeteller – do 24 godzin od zlecenia wypłaty (ale zazwyczaj dużo krócej, np. kilkunastu minut-kilku godzin).
- Przelew bankowy (na konto osobiste) – w ciągu 2-5 dni od zlecenia wypłaty.
- Przelew bankowy (na kartę kredytową/debetową) – 2-5 dni od zlecenia wypłaty.

 • Od tego momentu wystarczy czekać na realizację wypłaty, o czym zostaniemy powiadomieni e-mailem.

. Promocje i bonusy w Betsafe

Na tle większości serwisów bukmacherskich Betsafe ma bardzo rozbudowany system promocyjny dla swoich klientów.

 • Żeby zapoznać się ze wszystkimi promocjami Betsafe wystarczy kliknąć w zakładkę „Oferty specjalne”.

6. Kontakt z Obsługą klienta.

W razie jakichś problemów czy wątpliwości co do swoich zakładów lub korzystania z serwisu warto zapoznać się z sekcją „Pomoc i Obsługa Klienta”, gdzie na kilka sposobów można wyjaśnić nurtujący nas problem.

 • W gruncie rzeczy są trzy możliwości bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Betsafe:

Czat na żywo – zdecydowanie najszybszy sposób, czat jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 11-18, oczywiście w języku polskim, gdzie w rzeczowy, konkretny i szybkisposób możemy załatwić naszą sprawę.
Wiadomość do działu Pomocy, czyli po prostu uzyskanie pomocy poprzez E-mailwypełniając formularz pomocy. Dostępny całą dobę przez 365 dni w roku (zaskakująco szybkie odpowiedzi na pytania mailowe).
Telefoniczna Obsługa Klienta czynna codziennie, 7 dni w tygodniu
w godzinach 11-18.

 • Wybieramy jedną z powyższych opcji kontaktu z Biurem Obsługi i załatwiamy sprawę. Warto równieżwcześniej skorzystać z panelu FAQ czy Regulaminu, bo często odpowiedź na nasze zagadnienie można uzyskać w ten sposób.

7. Ocena serwisu Betsafe

Poniżej w skali od 1 do 5 ocenimy działanie najważniejszych parametrów w serwisie Betsafe.

 1. Wpłaty łatwe i niemal natychmiastowe 5/5
 2. Wypłaty przez płatności on-line (SkrillNeteller itp.) bardzo sprawne, zazwyczaj do kilku godzin, a najczęściej w ciągu godziny – 5/5
 3. Wypłaty przez przelew bankowy standardowo, zazwyczaj do 2-5 dni roboczych 4.5/5
 4. Funkcjonowanie Biura Obsługi na wysokim poziomie, dobry czat, do tego szybkie i konkretne odpowiedzi na e-maile, telefonicznie się nigdy nie kontaktowałem, więc ciężko ocenić, ale nigdy nie miałem z nimi kłopotu – 4.5/5
 5. Rozliczanie zakładów dość szybkie, często nawet w trakcie zdarzenia, choć zdarzają się czasem opóźnienia, zwłaszcza na mniej popularnych rynkach 4.5/5
 6. Zakłady LIVE standardowe, bez szału, oferta średnia, nie można łączyć zakładów live z przedmeczowymi 3.5/5
 7. Oferta dostępnych dyscyplin sportowych bardzo szeroka, zwłaszcza na najpopularniejszych rynkach, łatwo dostępna, nie można wiele zarzucić 4.5/5
 8. Kursy bardzo dobre, często jedne z najwyższych na rynku 4/5
 9. Ogólna ocena 4.5/5