Informacje o firmie i historia:

Czym jest serwis Betfair ?

Wszystkie zakłady w serwisie Betfair oferowane są przez użytkowników, którzy chcą obstawiać w sposób tradycyjny (zwycięstwo) lub chcą zaoferować notowania innym graczom (obstawiając przegraną).

Zakłady są przyjmowane pomiędzy osobami o przeciwnych przekonaniach.

Histora

Firma Betfair jest jedną z największych i najbardziej cenionych firm oferujących zakłady wzajemne online. Nie jest zwykłym bukmacherem, a raczej firmą umożliwiającą zakładanie się w sieci pomiędzy graczami na całym świecie.

W 2003 roku Betfair.com otrzymało nagrodę Królowej Brytyjskiej jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Anglii.

Spółka The Sporting Exchange Limited założona została w sierpniu 1999 roku przez Andrew Black’a i Edwarda Wray’a w celu wprowadzenia na rynek technologii obsługi zakładów sportowych, którą opracowano rok wcześniej.

Technologia wykorzystywana przez The Sporting Exchange Limited jest własnością firmy i chroniona jest prawem autorskim, a także jest przedmiotem wniosku patentowego złożonego w Brytyjskim Urzędzie Patentowym.

The Sporting Exchange Limited mieści się w Wielkiej Brytanii i działa zgodnie z Ustawą o zakładach sportowych oraz grach hazardowych i losowych z 1963 roku. Spółka posiada licencję bukmacherską w Anglii i Walii.

Jak działa Betfair ?

Tak jak eBay, czy Allegro, łączy kupujących i sprzedających w internecie, tak Betfair łączy klientów, którzy chcą obstawiać zakłady. Betfair zaakceptuje Twój zakład w momencie, gdy pojawi sie ktoś z odmienną opinią na temat danego zakładu. Każdego dnia, o każdej sekundzie, jest gdzieś ktoś, kto obstawia zakład na Betfair .

Na przykład, ktoś w Wielkiej Brytanii chce obstawić zakład za $200 po kursie 2.00, że w sobotę Manchester United pokona Chelsea. Ktoś w Australii uważa, że Manchester United nie wygra z Chelsea więc obstawia $200 po kursie 2.00. Betfair łączy te dwa zakłady po kursach żądanych przez samych grających. Betfair trzyma pieniądze na osobnym koncie do momentu potwierdzenia końcowego rezultatu, a następnie przekazuje wygraną na konto klienta. Za udostępnienie usługi Betfair pobiera jedynie małą prowizję od wygranej netto.

Dlaczego warto wybrać serwis Betfair ?

Najlepsze kursy – w Betfair obstawiasz bezpośrednio przeciwko innym graczom, dlatego też unikasz ogromnych marży bukmacherów, co sprawia, że kursy sa przeciętnie 20% lepsze.

Zwycięzcy są zawsze mile widziani – Grając na Betfair nie zostaniesz ukarany z powodu wysokich wygranych. Po serii wygranych, nie zmniejszą Twoich stawek, ani nie zamkną Twojego konta. Bez problemu możesz grać systemami

Obstawianie „na żywo”Betfair udostępnia doskonałą platformę do obstawiania „na żywo” zdarzeń, które już się rozpoczęły. To oznacza, że możesz obstawiać do końcowego gwizdka w meczu, ostatniego meczbola w secie, ostatniego kroku w biegu.

#Wybór i kontrola – Tylko tutaj możesz poczuć prawdziwą kontrolę nad własnymi zakładami. Oprócz możliwości gry na zwycięstwo oraz przeciwko zwycięstwu zdarzenia, masz możliwośc zmiany własnych zakładów. Możesz zmieniać swoją stawkę, anulować zakład, który nie znalazł nabywcy lub nawet zmienić kurs.

#Pewność i bezpieczęstwoBetfair posiada ponad 300 tysięcy aktywnych klientów, obsługując ponad milion transkacji dziennie, co sprawia, że jest najlepszą na świecie Giełdą Zakładów Sportowych
Możesz być pewiem, że wszystkie fundusze deponowane na Betfair są przetyrzymywane na osobnym koncie klienta co sprawia, że są do Twojej dyspozycji przez cały czas

Wiarygodność

* Można obstawiać, iż dany wynik rzeczywiście nastąpi (obstawianie zwycięstwa) lub że nie nastąpi (obstawianie przegranej).
* Można wybrać notowania, przy których chce się grać.
* Można obstawiać zakłady w trakcie gry.
*Dobra i szeroka oferta zakładów, również live
*Szybkie rozlicznie zakładów
*polski interfej, a także support
* dobry system wypłat

Pozostałe informacje:

Obstawianie zwycięstwa lub przegranej

Obstawiając zwycięstwo wybranego zdarzenia (zawodnika, zespołu, konia, psa itd.), zakłada się, że ten, kogo się obstawiło, wygra. Jest to najbardziej tradycyjny sposób obstawiania.

Kiedy obstawia się brak wygranej, jest to zakład, że obstawiany nie wygra. Na przykład, jeżeli obstawia się na rynku, na którym typuje się zwycięzcę pierwszej ligi, i obstawia się, że Lech Poznań nie wygra, oferuje się w ten sposób notowania innym graczom, którzy chcą obstawić zwycięstwo tej samej drużyny. Jeżeli Lech nie wygra, wówczas klient przejmuje stawkę graczy obstawiających zwycięstwo. Jeśli Lech wygra to klient wypłaca swoją stawkę . W ten właśnie sposób działają bukmacherzy.

Nigdy nie wiadomo, kto jest drugą stroną zakładu. Prywatność i poufność czynionych zakładów chroniona jest przez zabezpieczenia witryny Betfair.

Wybór notowań

serwisie Betfair zawsze można wybrać poziom przyjmowanych notowań. Jeżeli chce się uzyskać lepsze notowania niż aktualnie dostępne, można zaproponować zakład za lepszą cenę, ale trzeba być realistą — zawsze musi się znaleźć ktoś, kto będzie gotów typować odwrotnie przy tych samych notowaniach.

Wystarczy przyjrzeć się przez chwilę notowaniom tuż przed rozpoczęciem gry, by zobaczyć, jak się zmieniają wraz z pojawianiem się nowych zakładów. Notowania zazwyczaj poprawiają się pod koniec, kiedy na rynku jest już więcej graczy.

Prowizje

W serwisie Betfair nie płaci się podatku, a prowizja pobierana jest wyłącznie od kwoty netto wygranej na poszczególnych rynkach. Jest to szczególnie korzystne, jeśli obstawia się kilka różnych zakładów na tym samym rynku, np. rynku zwycięzcy pierwszej ligi. Niektóre zakłady się wygrywa, inne przegrywa, ale prowizję płaci się tylko od kwoty NETTO wszystkich wygranych. Jeżeli suma zakładów na danym rynku daje ostatecznie stratę netto, nie płaci się prowizji.

Klientom oferujemy specjalny program motywacyjny. Możliwe jest otrzymanie rabatu od Stawki bazowej rynku — jego wysokość uzależniona jest od wielkości czynionych zakładów. Rabat jest tym wyższy, im więcej się obstawia. Jest to tzw. Stawka rabatu.

Oferta kursowa Betfair

Oferowane sporty: Największa oferta na rynku! Piłka nożna ( I Liga, Puchar polski), golf, krykiet, rzutki, piłka ręczna, wyścigi chartów, wyścigi konne, hokej na lodzie, sporty motorowe, polityka, rugby, snooker, tenis, trotting, siatkówka, żeglarstwo, finanse, rzutki, futbol amerykański, boks, baseball, szachy, siatkówka, koszykówka, hokej, sporty zimowe