Betclic to firma, która otrzymała licencję na Malcie, dzięki czemu może legalnie oferować zakłady bukmacherskie. Swoją siedzibę ma pod adresem Betclick Limited, Portomaso Business Tower, St. Julian’s, PTM01, Malta. Dzięki odpowiednio wykonanej stronie każdy gracz może dostosować ją do swoich wymagań i nie ma znaczenia czy jesteśmy stałymi graczami czy dopiero zaczynamy, żeby moc sobie poradzić z taką stroną. Szeroki zakres gier proponowanych przez tą firmę sprawia, że każdy znajdzie to, czego szuka.

Nastrój, jaki proponuje strona internetowa daje nam poczucie, że znajdujemy się w prawdziwym kasynie, a zagranie w takie gry jak ruletka, blackjack czy jednoręki bandyta to gry, które wciągną nas w świat wielkich wygranych. Jeśli taka jest nasza decyzja to każdą wygraną bez względu na jej wysokość możemy przelać na własne konto, a wygrane są w pełni bezpieczne. Takie usługi mogą nam zaoferować tylko najlepsze firmy, a Betclic do nich właśnie należy

Zalety Betclic

  • BetClic posiada jedną z najlepszych i najszerszych ofert w sieci. Możesz obstawiać wiele dyscyplin po bardzo atrakcyjnych kursach!
  • Poker w Betclic należy do najpopularniejszych sieci, skupiających w każdej sekundzie tysiące graczy.
  • Świetny bonus powitalny dla nowych graczy, tzw. zakład bez ryzyka aż do kwoty 55zł – czyli jeżeli nie wygramy zwracana zostaje nam kwota jaką wnieśliśmy do zakładu.
  • BetClic współpracuje z wieloma operatorami w celu zapewnienia najlepszego funkcjonowania swojego serwisu.
  • Serwsi Betclic jest zabezpieczony najlepszym dostępnym oprogramowaniem (Dell servers, Fortinet Firewall, SSL by Thawte).
  • W BetClic wygrywasz prawdziwe pieniądze, które w każdej chwili możesz przelać na swoje konto bankowe. Transakcje są w 100% bezpieczne. Środki przesyłane są tak szybko, jak to tylko możliwe.
  • Betclic świetnie rozwinął pomoc online dla swoich klientów, oferuje sporo samouczków, które krok po kroku poprowadzą przez wybrane przez nas zagadnienie.  Live chat na pracujący na wysokim poziomie zawsze stara się odpowiedzieć na pytanie jak najbardziej zrozumiale.

Jak Rozpocząć Grę w Betclic?

Rozpoczęcie gry u bukmachera Betclic jest bardzo proste i i nie wymaga od nas dużego nakładu pracy, żadna osoba korzystająca na co dzień z komputera nie powinna mieć z tym najmniejszych problemów.

Pierwszym krokiem w celu założenia konta gracza jest przejście na stronę Betclick.com, wybieramy preferowany przez nas język i klikamy w odnośnik „Zarejestruj się”.  Po przejściu na stronę rejestracyjną naszym oczom ukaże się formularz, który należy wypełnić naszymi danymi osobowymi, dodatkowo kliknięcie w każde pole powoduje pojawienie się chmurki ze szczegółowym objaśnieniem.  Szczególną uwagę należy zwrócić w polu „Pytanie zabezpieczające” ponieważ ta odpowiedz będzie wymagana do potwierdzenia każdej ważnej operacji na koncie gracza(Wypłata, zapomniane hasło, itp.) – nie należy bagatelizować tej części formularza.

Gdy już wszystkie pola są wypełnione poprawnymi danymi, akceptujemy regulamin, przepisujemy token zabezpieczający i klikamy „Utwórz konto„.  Jeżeli cały proces przebiegł poprawnie to zostaniemy zalogowani do naszego konta gracza i przekierowani na stronę powitalną. Od tej pory możemy się cieszyć kontem aktywnym kontem gracza, należy jeszcze tylko zasilić swoje konto.