1. Rejestracja konta gracza

Aby rozpocząć zarabianie pieniędzy w serwisie bet-at-home, musimy na początku zarejestrować konto, w celu wnoszenia zakładów sportowych.
Rejestracja konta gracza jest darmowa, dobrowolna i trwa 5-10 minut.
Poniżej opiszę krok po kroku razem z obrazkami operacje zakładania konta gracza.

1. Wchodzimy do serwisu klikając tutaj.
2. W nowym oknie pojawi się strona startowa firmy Bet-at-Home.
3. Klikamy w pole „Zarejestruj się”, które jest umieszczone w prawym, górnym rogu.

4. Następnie wyskoczy formularz, który należy wypełnić. W nim wpisujemy podstawowe informacje jak imię, nazwisko czy adres. Ponadto trzeba dobrać odpowiednie dane do logowania w postaci nazwy użytkownika oraz hasła. Należy też pamiętać by zaznaczyć ptaszkiem kratkę związaną z akceptacją ogólnych warunków handlowych. Następnie klikamy „Zarejestruj się”.

5. Następnie wyskoczy nam informacja następującej treści:

Po wypełnieniu formularza i kliknięciu „Zarejestruj się” musimy sprawdzić adres e-mail, który podaliśmy podczas rejestracji. Wchodzimy zatem na swoją skrzynkę i wchodzimy w odpowiednią wiadomość – w razie braku takowej, należy również sprawdzić folder SPAM. W mailu znajdował się będzie osobisty numer konta gracza na który będziemy się logować.

6. Po potwierdzeniu adresu e-mail i sprawdzeniu numeru konta gracza, możemy zalogować się w serwisie Bet-at-Home. Wypełniamy odpowiednie okienka swoim loginem oraz hasłem, a następnie klikamy „Zaloguj się”.

7. W ten sposób rozpoczniemy przygodę z bukmacherem Bet-at-Home.

2. Wpłata pieniędzy na swoje konto gracza

Aby rozpocząć grę w Zakładach Sportowych Bet-at-Home należy wpłacić pieniądze na konto gracza. Poniżej wyjaśnimy wszelkie zawiłości związane z tą procedurą.

1. Po zalogowaniu się na konto gracza przechodzimy do zakładki „Zarządzanie kontem”

2. Następnie znajdziemy się w panelu z informacjami o naszym koncie. Po lewej stronie wybieramy opcję „Wpłata”

3. Po kliknięciu „Wpłata” wyskoczą nam różne możliwości wpłaty pieniędzy na konto gracza.

4. Każdy może wybrać opcję dokonania depozytu według własnych możliwości. My pokażemy jak wpłata będzie przebiegała poprzez Skrill.
Na obrazku powyżej klikamy „Dalej” i przejdziemy do następującego okienka:

W powyższych polach prosimy o podanie powiązanego z kontem Skrill adresu e-mail, kwoty oraz waluty wpłaty, a następnie o kliknięcie „Doładuj konto gracza”.
- logujemy się na koncie Skrill i zezwalamy na zdeponowanie środków
- kwota natychmiast pojawi się na koncie gracza.

5. Po wpłacie pieniędzy na konto gracza jesteśmy gotowi by rozpocząć przygodę z obstawianiem Zakładów Sportowych.

3. Obstawianie w serwisie Bet-at-Home

Granie zakładów sportowych w serwisie Bet-at-home jest niezwykle proste. Poniżej krok po kroku przybliżymy te zagadnienia by już zupełnie nikt nie miał żadnych wątpliwości.

1. Po zalogowaniu się na Konto Gracza w Bet-at-Home wybieramy zakładkę „SPORT” najeżdżając kursorem na ten napis, uzyskamy dzięki temu możliwość wyboru, nas interesują „Zakłady sportowe”, dlatego klikamy na nie

2. Następnie staniemy przed wyborem różnorodnych dyscyplin sportowych jakie są możliwe do obstawiania w serwisie bet-at-home. Możemy obstawiać wszystkie popularne dyscypliny począwszy od piłki nożnej, przez siatkówkę, koszykówkę, sporty zimowe, sporty motorowe, a skończywszy na wydarzeniach społecznych czy sportach elektronicznych, czyli E-Sports które w ostatnim czasie zyskują coraz większe grono sympatyków.

3. Spośród wszystkich dyscyplin pokażemy jak obstawianie przebiega na przykładzie Piłki Nożnej.
Po kliknięciu „Piłka Nożna” ukarze nam się szereg lig z całego świata jakie są możliwe do gry. My wybraliśmy angielską Premier League. Następnie wyskoczy nam oferta kursów.

Poniżej mamy kursy na niektóre mecze z angielskiej Premier League.

Oprócz możliwości wyboru opcji „1×2″ czyli który zespół wygra dany mecz, bet-at-home daje nam również możliwość wnoszenia innych rodzajów zakładów, np. Zakłady na 1 połowę, zakłady na dokładny wynik, zakłady na ilość goli. Wyboru, jaka opcja zakładów nas interesuje możemy dokonać sami (Pole zaznaczone czerwoną pętlą)

4. Na kolejnym etapie dobieramy zdarzenia, które chcemy zagrać – czy to w formie pojedynczego zakładu, czy też akumulowanego (większa liczba zdarzeń). Aby wybrać dane zdarzenie, które nas interesuje należy nacisnąć na odpowiedni kurs (W naszym przykładzie Manchester United, kurs @1,57)

5. Po prawej stronie ekranu pojawi nam się „KUPON”, w którym możemy zawrzeć zakład wpisując kwotę. Po dobraniu kwoty do zakładu należy kliknąć „Dalej”, wtedy zostaniemy poproszeni o potwierdzenie zakładu. Gdy jednak nie jesteśmy pewny, możemy jeszcze skorzystać z opcji „Cofnij”. Jednak gdy jesteśmy przekonani co do naszego zakładu, klikamy „Potwierdź Zakład”

Zakład nasz został przyjęty.

6. Przy zakładach akumulowanych (składających się z większej ilości zdarzeń niż jeden mecz) mechanizm wygląda identycznie. Wówczas jednak klikamy na większą ilość meczów (kursów) nas interesujących.

7. By sprawdzić swoje obstawione zakłady należy wejść w zakładkę „Zarządzanie kontem” a następnie postępować zgodnie z instrukcją na obrazku.

Wybieramy okres, za który chcemy sprawdzić nasze zakłady i klikamy „Pokaż”

4. Wypłata wygranych pieniędzy

Wypłata zajmuje kilka chwil i nie jest ona skomplikowana.

1. Wchodzimy w „zarządzanie kontem”
2. Klikamy w zakładkę „Wypłata”.
3. Wybieramy opcję wypłaty (np. SkrillNeteller, Przelew bankowy), wpisujemy kwotę, którą chcemy wypłacić i klikamy „Wypłać”.

4. Czas oczekiwania na wygrane pieniądze jest różny dla różnych metod wypłaty. Np w opcji wypłaty za pośrednictwem Skrill nasze środki otrzymamy w kilka chwil, dłużej natomiast trwa transfer środków bezpośrednio na konto bankowe (Czas trwania wypłaty przy rożnych metodach został pokazany na obrazku powyżej)

5. Wypłata zrealizowana.

5. Promocje oraz bonusy w Bet-at-Home

350 PLN Bonusu na zakłady sportowe

Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Uwaga fani sportu: Bet-at-home.com podaruje teraz każdemu nowemu graczowi 350 PLN! Czy to nie świetny początek Twojej przygody ze sportem?
W ten prosty sposób otrzymasz bonus:

Zaloguj się (jeżeli to konieczne, wypełnij formularz rejestracyjny) i doładuj konto gracza.
W zarządzaniu kontem kliknij „Skorzystaj z bonusu”.
Wpisz kod bonusu FIRST – gotowe!
Natychmiast po aktywacji bonusu 50% wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 350 PLN).

6. Kontakt z supportem

1. Kontakt z supportem jest mało widoczny na stronie głównej Bet-at-home. Szukamy w lewym górnym rogu zakładki „Kontakt”

2. Po kliknięciu w „Kontakt” wyskoczy nam okienko z możliwymi opcjami kontaktu z supportem Bet-at-home.

3. Najszybszą formą kontaktu jest „CZAT”, opcja w prawym górnym rogu. Możemy się kontaktować poprzez infolinię oraz adres e-mail.

4. Każdy może wybrać wedle swojego uznania opcje kontaktu i z niego skorzystać.

. Recenzja serwisu Bet-at-home

Poniżej w skali od 1 do 5 ocenimy działanie najważniejszych kwestii w serwisie Bet-at-home

1. Wpłaty standardowo, niemal natychmiast – 5/5
2. Wypłaty na Skrill natychmiast, duży plus – 5/5
3. Wypłaty na konto bankowe zazwyczaj po 2-3 dniach roboczych – 3/5
4. Funkcjonowanie suportu na wysokim poziomie, rzadko spotyka się kłopoty z tym związane – 5/5
5. Rozliczanie zakładów bardzo szybkie – 5/5
6. Zakłady LIVE niezłe, oferta na kolana nie rzuca, podstawowe opcje dostępne głównie – 3/5
7. Oferta zakładów również na dobrym poziomie, aczkolwiek czasami brakuje poszczególnych możliwości zakładu – 4/5
8. Kursy przeciętne, choć jest to mocno zróżnicowane jak na niemal całym rynku – 3/5
9. Ogólna ocena Bet-at-home 4/5